Laatste info Jeugdkamp 2017

Aankomende vrijdag is het al zover, jeugdkamp 2017. In de bijlage de lijst met spullen die de kinderen bij zich moeten hebben!

Het Aloha Hawaii BZSV-kamp begint op vrijdagavond 9 juni om 20:30 in Weerselo (Alofssteeg 1, 7595PD), het kamp is afgelopen op zondag 11 juni om 11:00. Voor de F-jeugd eindigt het kamp op 10 juni 19:30.

Indeling jeugdteams najaar 2017

Het seizoen 2017/2018 start vanaf zaterdag 4 september met bekerwedstrijden waarna de competitie op zaterdag 23 september begint.

Voor het nieuwe seizoen zullen de volgende teams ingeschreven gaan worden:

Team Geboortejaren
JO17 2001 en 2002
JO15 2003 en 2004 + meisjes 2002
JO13 2005 en 2006 + meisjes 2004
JO11 2007 en 2008 + meisjes 2006
JO9 2009
JO8 2010, ..

Met ingang van het komende seizoen zullen de O8 en O9 in de nieuwe opzet van de KNVB 6 x 6 gaan spelen op ong. een kwart veld.

Vanaf juni willen we de trainingen met de nieuwe team-indeling gaan doen, meer informatie m.b.t. trainers/trainingstijden volgt zo spoedig mogelijk.

Voor vragen en of opmerkingen met betrekking tot de indeling kunt u mailen met de jeugdcommissie (jeugdcommissie@bzsv.eu).

Verbod BLOS op spelen kunstgrasveld voor spelers tot 18 jaar

Vandaag heeft de BLOS besloten om spelers tot 18 jaar te verbieden op de kunstgrasvelden te spelen. Meer info via onderstaande link.

https://www.borneboeit.nl/44073/sport-hobby/jeugd-toch-niet-meer-op-kunstgras

Ik verzoek jullie in overleg met elkaar hier voorlopig een mouw aan te passen.
In de loop van de week wordt een besluit genomen met wat we doen t.o.v. de senioren.

Concept indeling jeugd najaar 2016

Hieronder de voorlopige indeling van de jeugd voor het najaar van 2016.

C / JO15 D / JO13
Tim de Beer Niels de Beer
Wiert ter Bekke Jamie Broekate
Shirley Broekate Mitchel Broekate
Kimberly Bussenius Jarno van Engelen
Dennis Drenth Max Gazenbeek
Joey Driezes Maud Haverkamp
Collin Haverkamp Ruth Haverkamp
Dion Huiskes David Kamp
Brian Kuiper Sem Klieverik
Ruben van der Sar Damian Pelger
Damian Somhorst Kaitlin te Vaarwerk
Redondo te Vaarwerk Erik Voogd
Jesper Voogd Nikita Wijksma
Mike Wijksma Mart Zielman
Martijn Wolbers
Winston Somhorst
E / JO11 F / JO9
Alisia Blikman Justin Hiddink
Faye Bussenius Lars Hilverink
Jurjen Eppinga Wesley Huiskes
Tycho Gazenbeek Raphael Kaya
Lucas Gerritsen Stijn Kwast
Cas Huizinga Dyon Morsink
Mart Kemper Jacob van Niftrik
Julia Kimmels Twan Viskaal
Tygo Klieverik Maud Leusink
Job van Oosten Fay van der Pol
Thijmen Tenhage
Toine Vije Noor Leusink

Voor vragen en of opmerkingen met betrekking tot de indeling kunt u mailen met de jeugdcommissie (jeugdcommissie@bzsv.eu).

Indeling jeugdteams voorjaar 2016

C1 D1
Tim de Beer Niels de Beer
Wiert ter Bekke Shirley Broekate
Tom Bretagnon Jarno van Engelen
Dennis Drenth Max Gazenbeek
Collin Haverkamp David Kamp
Dion Huiskes Sem Klieverik
Maurice Jansen Mathijs Lansink
Pim Kwast Damian Pelger
Ruben van der Sar Jarno van der Sar
Redondo te Vaarwerk Damian Somhorst
Jesper Voogd Kaitlin te Vaarwerk
Mike Wijksma Erik Voogd
Martijn Wolbers Nikita Wijksma
Joey Driezes
Winston Somhorst
   
E1 E2
Chris Berkhoff Elisa van Engelen
Alisia Blikman Tycho Gazenbeek
Jamie Broekate Mart Kemper
Mitchel Broekate Julia Kimmels
Lucas Gerritsen Tygo Klieverik
Maud Haverkamp Job van Oosten
Ruth Haverkamp Thijmen Tenhage
Cas Huizinga Toine Vije
Mart Zielman
   
F1
Linde Drenth
Jurjen Eppinga
Justin Hiddink
Lars Hilverink
Wesley Huiskes
Stijn Kwast
Dyon Morsink
Twan Viskaal